lütfen bekleyiniz..
PROJE HAKKINDA
0 850 420 38 38

PROJE HAKKINDA

Pencereniz her sabah açıldığında, güvenli,huzur dolu, geniş yeşil alanlarla kaplı yeni bir yaşam alanı inşaa etmek üzere yola çıktık. 


Erkut Center’ın toplam arsa miktarı 25.315 metrekare olup, toplam 364 konut inşaa edilecektir.

Ulaşım kolaylığı, kapalı ve açık sosyal yaşam alanları ile yaşayan bir site oluşturduk. Seçkin bir site alanında görmeyi bekleyeceğiniz tüm detaylar Erkut Center’da sizin için düşünüldü. Erkut Center, sevdiklerinizle bir arada yaşamanın keyfi ne varabilmeniz için size özel yaşama alanı sunuyor.

 

  

 

 


Yepyeni bir güne, yenilenmiş biri olarak başlamayı kim istemez; enerjik, zinde bir uyanışla yeni güne gülümseyerek uyanın...

Sakin ve huzurlu ortamıyla Erkut Center’da güne hep keyifl e başlayacaksınız. Kentin boğucu ortamından uzak, temiz havası ile mutlu bir hayat burada sizi bekliyor. İş dünyasının zorluklarını, şehrin trafi ğini, gürültüsünü evinize taşımayın!

Erkut Center’a adım attığınızda, tüm bunları geride bırakacak ve konforlu bir yaşamın tadını çıkaracaksınız. Doğa ile komşu, bölgesinin en prestijli projesinde yaşamak istiyorsanız işte tam doğru adrestesiniz..

denizmedia
© Copyright 2020. Erkut İnşaat